Корпоративне харчування

Сніданки / обіди / вечері

Далі
uk

Вечірка або ланч на будь-який смак

Влаштуй свято в офісі прямо зараз

10
Замовляй ланч/сніданок на 10 осіб і ми БЕЗКОШТОВНО привеземо пляшку Prosecco milestimato.
56
Цією пропозіцією уже скористалися 56 офісів.

Це ми вміємо

Смачна свіжа їжа для Вашого офісу

Наша команда організовує корпоративне харчування для компаній від 2 до 1000 осіб. Доставляємо сніданки/обіди/вечері/компот і пончик).

Працюємо 24/7 і маємо власне виробництво з постійною командою кухарів. Меню формуємо з побажань замовника, доставляємо на вказаний час. Спробувати, як ми готуємо, можна ще до початку співпраці - просто замовити безкоштовну дегустацію, яка ні до чого не зобов'язує.

Додайте душу в організацію харчування Вашої команди)

Нас рекомендують друзям

Чому компанії обирають Soul catering?

Смачно

Краще один раз спробувати, щоб переконатися, що ми готуємо смачно. 93% наших замовників знайшли нас за рекомендаціями друзів та знайомих.

Сучасне різноманітне меню

Більш ніж 150 рецептів з усіх куточків світу, тільки свіжі сезонні продукти і великі порції.

Зручно

Щоденна доставка, система передзамовлення, персональний менеджер на зв'язку 24/7

Що треба для того щоб

Стати ситим та щасливим в 3 кроки

Крок 1

Замовити безкоштовну дегустацію

Крок 2

Прийняти рішення і підключитися до системи замовлень

Крок 3

Отримувати смачну і корисну їжу і радіти життю

Приєднуйтесь до нас

Наші замовники

Ніхто не залишиться байдужим до наших страв та обслуговування

Відгуки наших замовників

Драйвові вечірки і не тільки

Фотографії Insta

Доставка обідів у офіс по Києву

Сучасний ритм життя показує, що витрачати надто багато часу на обід може собі дозволити далеко не кожен, і тому доставка їжі в офіс - це сучасний вихід з даного положення. Особливо популярна доставка їжі в офіс в Києві, так як столиця - це і головний бізнес центр країни, де більшість офісних працівників хочуть досягати певних вершин в роботі, через що часу на те, щоб приготувати собі обід катастрофічно не вистачає, і їжа в офіс як правило замовляється.

З огляду на це багато керівників розуміє своїх співробітників та замовляє їм корпоративне харчування в офіс, із виділенням для цього окремого приміщення. Таким чином, замовлення корпоративних обідів дозволяє економити час, а для підлеглих це є додатковим бонусом, що надається керівником.

Комплексні обіди в офіс на кожен день

Величезною перевагою замовлення обідів у офіс у Києві саме в нашій компанії є той факт, що ми працюємо 24/7, адже розуміємо, що комплексні обіди в офіс можуть знадобитися в будь-який час, бо працювати з 9:00 до 18:00 можуть дозволити собі далеко не всі. Таким чином, ми робимо замовлення корпоративних обідів максимально зручним для людей, що живуть і працюють в будь-якому ритмі. Ви можете бути впевнені в тому, що їжа в офіс буде доставлена рівно в зазначений час, а її якість Вас не розчарує.

Багато компаній з Києва вже довірили корпоративні обіди саме нам, причому ви можете абсолютно безкоштовно спробувати наше корпоративне харчування, тобто замовити обід в офіс можна прямо зараз, причому безкоштовно і це вас не буде ні до чого зобов'язувати.

Замовлення корпоративних обідів

Все що Вам буде потрібно для того, щоб замовити обід в офіс у Києві - це заповнити просту форму, де вказати своє ім'я та номер контактного телефону. Після цього з Вами зв'яжеться наш представник і уточнить, яку їжу Ви бажаєте, на яку кількість осіб, а також о котрій годині обіди в офіс можуть бути доставлені на Вашу адресу. Попередньо подивіться наше меню, щоб дізнатися, які комплексні обіди в офіс ми доставляємо.

Доставка комплексних обідів для всього колективу - це на сьогодні звичайна практика. Таке корпоративне харчування вже застосовують ряд провідних компаній та фірм. Просто спробуйте - і доставка їжі в офіс стане для Вас простим і приємним способом влаштувати обідню перерву.

Читати далі

Зателефонуй прямо зараз і отримай дегустаційний сет

Зателефонувати мені