Найдушевніший кейтеринг в Києві

Ваш особистий ресторан виїзного обслуговування

Далі
uk

Феєричні бенкети від Soul Catering!


Вітаємо! Ваші пошуки найкращої організації бенкету — закінчились! Ми, Soul Catering, маємо для вас незліченну кількість ідей для будь-якого заходу, і реалізуємо їх у поєднанні з вашими бажаннями. Що може бути приємніше, ніж можливість балувати себе відповідно до настрою? Вражати — наш інстинкт, а задовольняти якістю — кредо! Вам достатньо звернутися до нас, і ми послужимо кулінарним супроводом для ваших пам’ятних подій. Для цього у нас є широкий вибір фірмових закусок, основних страв, десертів, а також алкогольне меню, яке задовольнить навіть найвибагливіший смак.

Організація

З усією творчістю та ноу-хау, які ми черпаємо з багаторічного досвіду, сміливо можемо знайти правильне рішення для кожного запиту. Ми пропонуємо повний цикл послуг: беремо на себе доставку страв, оформлення та сервірування столів або місця подачі страв, обслуговування, прибирання локації. А нашу увагу до найменших деталей реалізує персональний менеджер, який супроводжує вас на всіх етапах роботи над замовленням.

Обслуговування 

Наше обслуговування бенкетів діє як вдало відграний театральний виступ: жодної помилки від нас, і ваше повне занурення в атмосферу. Ми дотримуємося попередньо узгодженої концепції та рекомендуємо відповідний вибір закусок, основних страв та десертів, що підкреслюють смак торжества. Soul Catering має свою команду офіціантів, яка забезпечує обслуговування гостей на найвищому рівні! 

Сервірування

Хотіли б ексклюзивну родзинку на власній вечірці? На початку вашого свята ми будемо раді вітати гостей блискучим аперитивом та смачною закускою. Незалежно від того, яку з наших варіацій ви обрали, абсолютна свіжість, сезонність, різноманітність та якість продуктів — це вожді на нашій кухні. Естетична подача страв — наша родзинка, а вона, як ніхто інший, зразок професіоналізму.

Доставка

Ми дбаємо про вашу безпеку і спокій. У цьому нам допомагає чиста совість і впевненість у якості продуктів. Їх доставка здійснюється на базі налагодженої системи логістики — всі страви перевозяться у спеціально обладнаних машинах, тож всі страви приїжджають на вашу подію супер свіжими.