Самый душевный кейтеринг в Киеве

Ваш личный ресторан выездного обслуживания

Далее
ru

Вечірка будь-де з нашими боксами!


Чому варто замовити бокси Soul Catering?

Ми знаємо, що оптимальне співвідношення ціни та якості значно полегшує прийняття рішення. 12 абсолютно різних, проте універсальних для окремої події, боксів, доповнять вечірку, романтичну розмову або плітки з подругами!

Що від вас необхідно? Настрій і кілька хвилин на вибір коробки з відповідним асортиментом. Сьогодні замовляєте — завтра забираєте бокс із всім необхідним! Soul Catering не просто збирає продукти в боксах. Soul Catering втілює в одному місці цілу подію. Ми враховуємо всі деталі, спираючись на міжнародну кулінарну практику. Найактуальніші тренди і несподіване поєднання смаків, — все це зібрано у боксі.

Кава-брейк або подорож з готовим “багажем” гастрономічних витворів мистецтв — не тільки зручність, а й перша необхідність! Ба більше, діяти за планом високоякісної гігієни є не примхою, а піклуванням про вас. Тож ми працюємо з дотриманням усіх гігієнічних і санітарних норм!

Фотогенічний сніданок з улюбленого французького кіно на балконі та видом на Ейфелеву вежу — реальний. Впевнені, ви його бачили: круасани, фрукти, панкейки, мед і джем. Віднині він може стати доступний будь-де. Замовляйте сьогодні, а завтра вранці мерщій снідати!

Ланч-бокс Бокс-сніданок

Плануєте організувати ланч з друзями? Вже уявляємо ваші посиденьки у лофті або коворкінгу. Варто зробити паузу і за смачними сендвічами та салатами обговорити справи насущні.

Ланч-бокс

Легкі, ситні, солодкі закуски — все має місце там, де панують ділові переговори. А там, де вирує кохання і романтичні пристрасті — доречні бокси для побачень. Все це ви знайдете у нашому асортименті від Soul Catering!

Бокс із легкими закусками


Бокс із ситними закусками


Бокс із міні-десертами